Pálená a betónová krytina od odborníkov

Pálená verzus betónová škridla

Je viac ako zrejmé, že výber správnej strešnej krytiny nie je vôbec jednoduchá záležitosť. A to najmä preto, lebo súčasný slovenský trh prináša naozaj pestrú škálu ich výberu a hlavne z dôvodu, že pri voľbe tej správnej škridly musíme prihliadať na niekoľko aspektov naraz: na druh strechy, jej sklon a vzhľad, oblasť, v ktorej sa stavba nachádza a v neposlednom rade na kvalitu, od ktorej sa odvíja jej životnosť a cena. Dnes to už nie je jednoliatosť striech, ktorým kedysi dominovala červená, súčasný trend hlási mnohorakosť použitých materiálov aj ich odtieňov.

Postup realizácie

Prídeme a zameriame Vašu strechu.Vypočujeme si Vaše predstavy a poradíme Vám čo najideálnejšie riešenie.Pripravíme Vám kompletnú  cenovú ponuku.


Zabezpečíme Vám kvalitnú montáž a dáme Vám aj záruku naviac.

SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI

V rámci našej spoločnosti spolupracujeme len s tými najlepšími dodávateľmi.

BRAMAC

TERRAN

CREATON

Bramac - Voľba modernej strechy

Betónové škridly Bramac sú vyrábané z vysokokvalitných surovín piesku, vody, portlandského cementu a pigmentov oxidu železa. Na rozdiel od iných strešných krytín sa pevnosti betónových škridiel časom zvyšujú, čo znamená záruku ich dlhej životnosti a funkčnosti.Výroba betónových škridiel je šetrná k prírode a prispieva tak k budúcej kvalite prostredia pre naše deti.

Výhody strešnej krytiny Bramac:

  • až o 50% vyššia pevnosť ako stanovuje norma, a preto znesú krytiny Bramac aj extrémne zaťaženie ako krupobitie, návaly snehu a silný vietor
  • mrazuvzdornosť vďaka nízkej nasiakavosti - čo potvrdzujeme 30-ročnou zárukou na mrazuzdornosť krytiny Bramac
  • škridla Bramac je vyrábaná ekologicky z prírodných surovín
  • ochrana pred hlukom
  • jednoduchá a rýchla pokládka

Betónová krytina Terran vydrží s vami 100 rokov


Zakladatel' spoločnosti Kálmán Mészáros ako prvá generácia začal manuálnu výrobu betónových výrobkov v obci Neded na Slovensku v roku 1920. Doteraz sa v tejto oblasti nachádzajú strechy pokryté 70-80-ročnou tzv. "mészárosovskou" škridlou. Výroba betónovej strešnej krytiny Mediterran Slovakia s.r.o. bola zahájená v roku 2000 v obci Vlčany s bohatou priemyselnou tradíciou.

Výroba betónovej škridly vznikla ako rodinné podnikanie, prešla vývojom od manuálneho spôsobu cez poloautomatizovanú technológiu až k dnešnému plnoautomatizovanému Európskemu štandardu zodpovedajúcemu spôsobu výroby.
 Firma Mediterran Slovakia s.r.o. založená v roku 2000 začala poloautomatizovanou technológiou vyrábat' škridlu pod názvom "Mediterran 15", ktorá sa čoskoro mohla tešit' vel'kému záujmu zákazníkov.


Creaton - KERAMICKÉ ŠKRIDLY

             - BETÓNOVÉ ŠKRIDLY

CREATON je renomovaná značka strešných riešení s viac než 130-ročnou históriou a skúsenosťami. Je súčasťou medzinárodného koncernu TERREAL, jedného z najväčších holdingov na svete pôsobiacich v odvetví stavebných materiálov. Všetky ponúkané keramické a betónové škridly spolu s doplnkami a príslušenstvom sa vyznačujú svojou výnimočnou kvalitou. Vďačia za ňu spojeniu nemeckej precíznosti, najlepších rokmi overených riešení a najmodernejších výrobných procesov. Výrobky značky CREATON sú v Európe považované za synonymum najlepšieho dizajnu, perfektnej funkčnosti a najdlhšej
životnosti. Sú zárukou toho, že strecha bude uchvacovať mnoho rokov a pritom si zachová svoje skvelé technické parametre.


Chcete vidieť viac?