MONTÁŽ ODKVAPOVÉHO SYSTÉMU

SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI

ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP

Prečo sú odkvapy KROP tá správna voľba?

Odkvapový systém KROP ponúka pre svojich zákazníkov dve možnosti vyhotovenia: oceľové alebo PVC systémy. Obidva typy majú rovnako jednoduchú a intuitívnu montáž, rozdiely sú len z pohľadu ekonomického a aj estetického. Avšak pri voľbe oceľového systému užívateľ získa spolu s elegantným a veľmi univerzálnym doplnkom zastrešenia aj jeho dlhú životnosť /záruka 40 rokov aj vďaka špeciálnym ochranným vrstvám/, vysokú elasticitu, a zároveň mechanickú pevnosť. Na to, aby odkvapový systém plnil svoju funkciu správne a bezporuchovo, musí byť namontovaný odborne a v súlade s platnými normami. Ideálne je, ak sú všetky použité komponenty vždy od jedného výrobcu. Len tak je možné zabezpečiť kompatibilitu jeho jednotlivých častí, a tým aj jeho správnu funkčnosť.


ODKVAPOVÝ SYSTÉM LINDAB

Prečo sú odkvapy LINDAB tá správna voľba?

Odkvapový systém Lindab Rainline je vyrobený z prvotriednej, recyklovateľnej švédskej ocele, hrúbky 0,6 mm. Tá je žiarovo pozinkovaná a po pasivácií a základnom nátere chránená povrchovou vrstvou Elite, ktorá patrí medzi prémiové povrchové úpravy. Povrchová úprava Elite má jemne štruktúrovaný povrch a vyniká svojou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, ochrane ocele proti korózii aj UV stabilite a je odolná aj v prostrediach so znečisteným ovzduším. Povrchová úprava je nanesená z oboch strán, čím je materiál dostatočne chránený najmä pred vplyvom korózie aj vo svojej funkčnej (vnútornej) a tiež estetickej (vonkajšej) strane. Garantovaná písomná záruka na tento materiál je 30 rokov, avšak životnosť ďaleko presahuje uvedenú dobu. 

Asi poslednou radou každého výrobcu je nepreceňovať svoje sily a schopnosti. Montáž odkvapového systému je možno jednoduchá, ale nie pre každého. Niekedy nie je na škodu zveriť ju do rúk odborníkov. Veď strecha, a rovnako aj jej odkvapový systém sa stavajú tak, aby si majitelia mohli užívať jej pohodlie a krásu mnoho rokov. 

Materiál s nekompromisnými vlastnosťami

Odkvapový systém tvorí neoddeliteľnú súčasť každej strechy. Či už ide o strechu domu, priemyselnej alebo hospodárskej budovy, ale aj terasy či zastrešenia altánku. Prvoradá funkcia odkvapového systému je odvádzať zrážkovú vodu zo strechy, a tým ochrániť stavbu pred zatečením a postupným znehodnotením. Vo výbere typu, materiálu a veľkosti prierezu už však zohráva úlohu aj stránka estetická a ekonomická. Avšak montáž odkvapového systému KROP zvládne pri troche znalostí a zručností aj priemerne zručný jedinec.

Potrebujete poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS