Plechová strecha od odborníkov

U NÁS SA NEMUSÍTE O NIČ STARAŤ

Plechová strešná krytina patrí medzi najobľúbenejšie materiály na pokrytie strechy. Spája v sebe hneď niekoľko výhod: atraktívnu cenu, výbornú odolnosť, dlhú životnosť a nenáročnú montáž. Ak by ste však potrebovali poradiť, ako na pokládku plechovej strešnej krytiny, máme pre vás niekoľko tipov.

Postup realizácie

Prídeme a zameriame Vašu strechu.


Vypočujeme si Vaše predstavy a poradíme Vám čo najideálnejšie riešenie.


Pripravíme Vám kompletnú  cenovú ponuku.


Zabezpečíme Vám kvalitnú montáž a dáme Vám aj záruku naviac.

SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI

V rámci našej spoločnosti spolupracujeme len s tými najlepšími dodávateľmi.

Blachotrapez - strechy mnohých generácií

Poľský výrobca plechových krytín vysokej kvality. Spoločnosť Blachotrapez vznikla v roku 1995 avšak jej začiatky siahajú do 70tich rokov minulého storočia. Postupne sa z čisto výrobnej klampiarskej firmy profiluje silná obchodno-predajná spoločnosť, ktorá postupne expanduje na trhy v celej strednej Európe. Momentálne disponuje firma dvomi výrobnými halami s modernými lismi, kde sa vyrába množstvo druhov klampiarskeho sortimentu.

Lindab Group v skratke

Koncern Lindab Group je poprednou spoločnosťou v Európe, ktorá ponúka riešenia pre energeticky účinné vetranie, zdravú vnútornú klímu a rozsiahly sortiment strešných, stenových a odkvapových systémov pre zjednodušovanie výstavby.

Výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, jednoduchou inštaláciou a ekologickým myslením.

Ruukki Construction

Ruukki Construction je dodávateľ oceľových stavebných produktov a služieb pre strechy a steny pre udržateľnú výstavbu. Máme približne 1 400 zamestnancov a 10 špecializovaných výrobných závodov. Naše silné zastúpenie v 10 krajinách Európy nám umožňuje poskytovať služby zákazníkom lokálne pod našimi hlavnými značkami Ruukki a Plannja. Naše porovnateľné čisté tržby v roku 2020 predstavovali približne 470 miliónov EUR. Máme škandinávsky pôvod, sme súčasťou SSAB, zdieľame spoločné hodnoty a dlhoročné skúsenosti v oceliarskom a stavebnom priemysle.

Prefa - Produkty silné ako býk

Spoločnosť už vyše 75 rokov dosahuje úspechy vo vývoji, výrobe a predaji strešných a fasádnych systémov z hliníka naprieč celou Európou. Skupina PREFA dovedna zamestnáva približne 640 pracovníčok a pracovníkov v 23 krajinách. Výroba vyše 5 000 produktov pre strechy, fasády, strešné odvodňovacie systémy, na protipovodňovú ochranu a pre systémy na montáž fotovoltických panelov a tiež vhodného príslušenstva prebieha výlučne v Rakúsku a Nemecku. Každoročne sa v 20 európskych školiacich strediskách vyškolí 3 200 partnerov v oblasti pokládky.  


Chcete nás kontaktovať?