Montáž sendvičových panelovSendvičové panely

Z dôvodu revolučných a univerzálnych vlastností sú sendvičové panely jedným z najrozšírenejších riešení používaných v stavebníctve už niekoľko rokov. V ponuke Balex Metal nájdete stenové a strešné sendvičové panely najvyššej kvality.

Sendvičové panely Balex Metal sú inovačným stavebným materiálom slúžiacim pre stavbu objektov rôzneho druhu, ako verejnoprospešných budov, tak aj obchodných, kancelárskych, poľnohospodárskych a logistických budov. V našej ponuke je dostupných veľa rôznych druhov sendvičových panelov.

Sendvičové panely Balex Metal - najvyššia kvalita

Sendvičové panely Balex Metal sú samonosným materiálom, ktorý spĺňa dve hlavné funkcie: deliace steny a tepelné izolácie. V ponuke sú dostupné dva hlavné typy sendvičových panelov, stenové a strešné. Strešné sendvičové panely sú používané ako strešné krytiny a tiež pre zatepľovanie poľnohospodárskych, priemyselných a servisných budov. Stenové sendvičové panely môžu byť tiež používané pre výstavbu vonkajších aj vnútorných stien a požiarnych bariér. Veľmi dôležitou pozíciou sú tiež sendvičové panely pre výstavbu chladiarní a mraziarní. V ponuke máme 16 druhov sendvičových panelov vyrobených z rôznych materiálov, pričom časť je vhodná pre pokrytie striech, a časť pre stavbu stien. Sendvičové panely Balex Metal sú dostupné v dvoch hlavných variantoch, čo sa týka materiálov: panely z jadrom z minerálnej vlny, a polyuretánu.

Sendvičové panely ako univerzálne riešenie


Sendvičové panely sú univerzálnym materiálom vysokej kvality a veľmi dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Umožňujú skrátenie času budovy, zníženie nákladov a tvorbu vizuálne zaujímavých objektov. Sendvičové panely sa dobre osvedčujú pri výstavbe objektov priemyselných, obchodných, servisných, skladov, a v poslednom čase tiež slúžia pre výstavbu rodinných domov. Pozývame Vás k oboznámeniu sa s našou širokou ponukou sendvičových panelov.

Sendvičové panely

Strešný sendvičový panel PIR Standard

Stenový sendvičový panel PIR

Strešný sendvičový panel PIR ALU

Strešný sendvičový panel MW Standard 

Strešný sendvičový panel PIR Fiberglass

Stenový sendvičový panel MW Standard

Stenový sendvičový panel PIR Standard

Stenový sendvičový panel MW Defender

Sendvičový panel PIR Plus

Stenový sendvičový panel MW Plus 

Stenový sendvičový panel PIR Light 

Stenový sendvičový panel MW Light


Máte otázky?