MONTÁŽ STREŠNÝCH OKIEN

Vďaka strešným oknám a svetlíkom zaistíte optimálne presvetlenie celej hĺbky miestnosti, pretože prináša 2x viac svetla ako okno fasádne. Svetlovody predstavujú najjednoduchší spôsob presvetlenia chodieb a ďalších priestorov zvnútra budov. Komínový efekt umožňuje rýchlu a efektívnu ventiláciu a zaistí optimálne vnútorné podmienky pre väčšinu roku. Systém vonkajšieho tienenia podporený prirodzenou ventiláciou s nočným chladením zaistí optimálnu teplotu interiéru aj bez prídavného chladenia. Každé strešné okno má pozitívnu energetickú bilanciu. Pri zapustenej montáži strešného okna dosiahnete ešte lepšie zateplenie napojenia okna na strešný plášť.

SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI

STREŠNÉ OKNÁ VELUX

Prečo VELUX?

Už 80 rokov vytvára skupina VELUX lepšie životné prostredie pre ľudí po celom svete. Cez strechu prináša do interiéru množstvo denného svetla a čerstvého vzduchu.

Produktový program VELUX sa skladá zo širokej škály strešných okien a svetlíkov, ako aj z riešení pre ploché strechy. Skupina tiež dodáva mnoho druhov dekorácií, rolety a žalúzie, montážne doplnky a inteligentné výrobky na diaľkové ovládanie. Tieto produkty pomáhajú dosiahnuť zdravé a trvalo udržateľné vnútorné prostredie, a to nielen doma, ale aj v práci.

Pobočky VELUX pomáhajú ľuďom po celom svete. Spoločnosť VELUX má obchodné zastúpenie vo viac ako 40 krajinách a celosvetovo pre ňu pracuje približne 10 000 zamestnancov. Skupinu VELUX vlastní VKR Holding A/S, spoločnosť s ručením obmedzeným.

STREŠNÉ OKNÁ FAKRO

Prečo FAKRO?

Firma FAKRO má nielen už takmer 30 rokov skúseností s výrobou strešných okien, ale aj dôveru zákazníkov z viac ako 50 krajín po celom svete. Každý deň zákazníci na všetkých kontinentoch si vyberajú strešné okná FAKRO. Široká škála výrobkov a príslušenstva, jedny z najlepších záručných podmienok na trhu, ale aj vynikajúca kvalita, to sú len niektoré z dôvodov, prečo si zákazníci vyberajú produkty FAKRO.

Doteraz sa zákazníci rozhodli pre kúpu viac ako 8 500 000 okien značky FAKRO, druhého najväčšieho výrobcu strešných okien na svete.

Spoznajte viac dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre strešné okná FAKRO.

FAKRO to nie sú len strešné okná. 

Prinášame Vám svetlo do Vášho domova.

Ako na rekonštrukciu presvetleného podkrovia

Podkrovie rozšíri váš dom o netradičné priestory presvetlené strešnými oknami, zväčší jeho obytnú plochu a zvýši trhovú hodnotu. Novovytvorený priestor môžete využiť ako spálňu, detskú alebo obývaciu izbu, aj ako samostatnú bytovú jednotku. Zvlášť v súčasnej dobe, kedy pozemkov v atraktívnych lokalitách rýchlo ubúda a ich ceny rastú, môže byť rekonštrukcia podkrovia ideálnym riešením. Medzi prvotným nápadom a realizáciou je dobré všetko poriadne naplánovať. Aby sme ušetrili váš čas, peniaze a možno aj nervy, prevedieme vás rekonštrukciou krok za krokom. V našom sprievodcovi sa dočítate, čo všetko vás čaká a na čo nesmiete zabudnúť. Odborníci VELUX vám poradia, ako správne vybrať strešné okná do vášho podkrovia. V prípade potreby vás navštívime na mieste alebo prepojíme s montážnou firmou.
Teší nás, že môžeme byť súčasťou vášho sna!


Neviete sa rozhodnúť pre rekonšstrukciu?

Vďaka zatepleniu sa znížia náklady na energieVzrastie celková hodnota nehnuteľnostiDom sa rozšíri o nový priestor

Strešné okná zaujímavo presvetlia interiér 

Chcete získať viac informácií ? Obráťte sa na nás a my vám radi vaše otázky zodpovieme.

KONTAKTUJTE NÁS